Electrician (F/H)

Interim Vendée (85) Industrie - Constructie modulara

Descrierea postului

In atelier si sub responsabilitatea sefului de echipa, electricianul :

  • Monteaza si conecteaza echipamentele electrice pentru constructii modulare :panouri electrice, lumini, convectoare, prize, intrerupatoare, VMC, boiler…
  • Realizeaza conectarea cablurilor .
  • Efectueaza punerea sub tensiune a modulelor.
  • Cauta si remediaza defectiunile electrice .
  • Se asigura ca montajele efectuate sunt in conformitate cu indicatiile si planurile primite.

Criterii obligatorii

  • Experienta de cel putin 5 ani in domeniu.
  • Motivatie, receptivitate et rigurozitate.
  • Citirea de planuri electrice la un nivel avansat.
  • Cunoasterea limbii franceze este un avantaj.

Detalii contractuale

  • Contract de lucru temporar cu angajare in Franta.
  • Data de incepere a misiunii: imediat.
  • Durata contractului: termen lung.
  • Program de lucru : 37 ore /saptamana.
  • Salariu : 11,52 € brut/ ora normala – 10.78€ net/ ora normala lucrata (include 10 % concediu platit + 10 % indemnizatie sfarsit de misiune)
  • Masa asigurata: 8.95 € / zi
  • Majorarea orelor suplimentare : +25% intre 36 Ore si 43 Ore/Lucrate intr-o saptamana, + 50% incepand cu a 44a ora lucrata/saptamana
  • Cazare : dacă este necesar, inclusă, fără internet.

    Depun candidatura

    RGPD - Protectia datelor dumneavoastra cu caracter personal