Operatori-Fabricare Carnati (M/F)

Interim Loire Atlantique (44), Vendée (85), Haute-Saône (70), Deux-Sèvres (79) Agroalimentar

Descrierea postului

MULTIPÔLE cauta pentru unul dintre clientii sai specializati in fabricarea carnatilor Operatori-fabricare carnati.

Veti avea ca misiune :

  • Participati la etapele de fabricatie a produselor de tip mezeluri  prin efectuarea de sarcini simple, manual sau pe masini automate.
  • Alimentați masina de carnati cu materii prime.
  • Umpleți membranele (matele) cu carne.
  • Verificați, sortați, cântăriți și ajustați greutatea produsului dacă este necesar.
  • Asezați produsul  în tăvi.
  • Alimentați mașina cu film alimentar și filmați produsele.
  • Alimentați masina de sigilat.
  • Notati intrarea în stoc a produselor.
  • Completați  registrele  de trasabilitate.
  • Asigurati calitatea muncii.
  • Curățati stația de lucru

Criterii imperative

Profil cautat :

  • Persoane motivate, reactive si riguroase
  • O prima experienta este obligatorie
  • Vacantele nu sunt autorizate in aceasta perioada
  • Cunoasterea limbii franceze va fi un avantaj
  • Permis de conducere + masina personala pentru fiecare echipa
  • Costul cazarii: 320€/luna de persoana (toate utilitatile incluse)

Detalii contractuale

  • Locul misiunii : Departament 44-85-70-79

  • Inceputul misiunii : Sfarsit de Martie pana la sfarsit de septembrie

  • Timp de lucru : 35h pe saptamana minimum – de luni pana vineri (cu posibilitatea de a lucra si sambata)

  • Program de lucru : 5h00-13h00 sau 13h00-21h00 sau 8h00-16h00

  • Salariu net : 1 500€ (baza pentru 151.67h lucrate) + prima de frig + prima de imbracaminte

    Depun candidatura

    RGPD - Protectia datelor dumneavoastra cu caracter personal