Tamplar (F/H)

Interim Vendée (85) Industrie - Constructie modulara

Descrierea postului

In atelier si sub responsabilitatea sefului de echipa, tamplarul :

  • Realizeaza compartimentarea si amenajarea interioara a constructiilor modulare :montaj plinte, mobilier bucatarie si baie, dulapuri
  • Monteaza ferestre.
  • Instaleaza scari din lemn si imbraca scari de otel.
  • Monteaza aparate de climatizare interioara.
  • Se asigura ca montajele efectuate sunt in conformitate cu indicatiile si planurile primite.·   Efectueaza autocontrolul calitatii muncii.

Criterii obligatorii

  • Experienta in domeniu,minim 5 ani.
  • Motivatie, receptivitate si riguriozitate.

Detalii contractuale

  • Contract de lucru temporar cu angajare in Franta.
  • Data de incepere a misiunii: imediat.
  • Durata contractului: termen lung.
  • Program de lucru : 37 ore /saptamana.
  • Salariu : 11,52 € brut/ ora normala – 10.78€ net/ ora normala lucrata (include 10 % concediu platit + 10 % indemnizatie sfarsit de misiune)
  • Masa asigurata: 8.95 € / zi
  • Majorarea orelor suplimentare : +25% intre 36 Ore si 43 Ore/Lucrate intr-o saptamana, + 50% incepand cu a 44a ora lucrata/saptamana
  • Cazare : dacă este necesar, inclusă, fără internet

    Depun candidatura

    RGPD - Protectia datelor dumneavoastra cu caracter personal