Tehnician Mecanic (M/F)

CDI Vendée (85) Industrial

Descrierea postului

Garaj specializat în automobile, rulote și mașini de epocă pe coasta Vendée caută un tehnician mecanic (M/F, se acceptă începători).

Sarcinile dumneavoastră :

  • Determinați defectiunilor (electrice sau mecanice)
  • Efectuați lucrările necesare vehiculelor (reparații, revizii, întreținere)
  • Identificați si comandarea pieselor de schimb
  • Efectuați verificări suplimentare înainte de a returna vehiculul clientului.

Criterii imperative

Profilul dumneavoastră:

  • O prima experiența ca tehnician mecanic ar fi un avantaj
  • Sunteți autonom, receptiv și riguros
  • Trebuie să fiți capabil să lucrați în cadrul unei echipe și să transmiteți informații.
  • Permis de conducere obligatoriu (categoria B)
  • Detalii despre contract

Detalii contractuale

  • Tipul de contract: Permanent
  • Program de lucru:
    • Luni: 9am-12pm / 14pm-18pm
    • De marți până vineri: 8am-12pm / 2pm-6pm
  • Remunerare: între 1800 și 2500 € net, în funcție de experiența dumneavoastră

    Depun candidatura

    RGPD - Protectia datelor dumneavoastra cu caracter personal